Masáž z konopí? Bez obav ve větším než malém množství

masážVýrazu “konopí” se v posledních dvou dekádách věnuje spousta pozornosti. Za tuto dobu už byly popsány stohy papíru o jeho škodlivosti, ale zároveň se začaly hojně objevovat i názory poukazující na jeho léčivou sílu. Svou cestu si tato rostlinka, původem ze střední Asie, postupně našla také do výzkumných ústavů a lékařských zařízení, kde byla (a stále je) podrobována nejrůznějším testům. Vybrané přípravky obsahující konopí, jsou v rámci využití pro léčebné účely již téměř dva roky legalizovány. Nyní tyto řady rozšiřuje i oblíbená francovka.

Konopí už není tabu. Naopak

Lihový bylinný roztok, který obsahuje extrakt z konopí setého, si opravdu můžete beztrestně dopřát v množství větším než malém a jeho širokospektré účinky na sebe nenechávají dlouho čekat. Dá se použít jako masážní emulze k regeneraci a uvolnění ztuhlých partií. Po větší fyzické zátěži odstraňuje únavu a vyvolává příjemný pocit osvěžení. Z tohoto pohledu jej lze doporučit prakticky každému, kdo se věnuje aktivnímu pohybu, ať už na rekreační nebo závodní úrovni. Máte-li v rodině, mezi blízkými, či přáteli zapálené sportovce, udělejte jim radost vhodným vánočním dárkem v podobě masážního balíčku, který bezesporu ocení.

Houser nebo ischias, oba dva ať vezme ďas

K tomu, abyste se přesvědčili, že je ALPA francovka KONOPÍ produkt, jemuž přívlastek “univerzální” skutečně po právu náleží, nemusíte být ani vrcholoví atleti, ani hvězdy místního fotbalového „B“ mužstva. Dokonce vám jakákoliv fyzická aktivita může být úplně cizí. I tak se určitě najde příležitost, kdy jej spolehlivě využijete. Vzpomeňte si, kolikrát jste se už vraceli z práce s pocitem těžkých a oteklých nohou. Jak často si říkáte, že s těmi bolavými zády od věčného sezení a stání budete muset něco udělat. Přesně v takových situacích vám přijde tento bylinný elixír více než vhod. Stačí navštívit lékárnu nebo prodejnu s drogistickým zbožím a namotivovat svého partnera či partnerku, aby přiložili ruku (ale lépe obě) k dílu a pomohli vám ulevit od zablokované šíje, ztuhlých beder a nepříjemného loupání v kříži. Celou proceduru jim bez otálení oplaťte, protože příjemnou masáž si čas od času rád dopřeje každý. Vaše tělo vám bude vděčné, vy sami se budete cítit svěží a vaše okolí vám to svými pochvalnými reakcemi dá jistě znát.

Leden 13th, 2015 redaktor: