Kde pořídit pracovní oděvy pro zdravotní sestřičku?

oděv pro sestřičkyPokud pracujete jako zdravotní sestřička, moc dobře víte, že musíte chodit v pracovním oděvu. Zejména mužům připadá takový obleček velice sexy, ale o to až tolik nejde. Jeden vám rozhodně nestačí a je potřeba mít minimálně dva, které budete prostřídávat. Zároveň je nutné počítat s tím, že jej nebudete mít navěky, už jen proto, že se onosí nebo se změní vaše tělesné proporce. I vy nyní řešíte podobnou situaci a ráda byste si pořídila kvalitní pracovní oděv?

Hledáte-li prodejnu s pracovními oděvy pro sestřičku, pak si nechejte poradit od společnosti Beston. Tato společnost se zaměřujete na výrobu a prodej pracovního oděvu Praha, jak pro zdravotní sestry, tak pro potravinářský průmysl, obchod, služby i volný čas.

Pracovní oděv pro zdravotní sestřičky je šit ze dvou materiálů. Kvalitu oděvu pro zdravotní sestry zajišťuje bavlna nebo směs. Společnost Beston nabízí pohodlný oděv i oděv ve vypasovaném provedení. Vybírat si můžete jak z jednobarevných, tak více barevných kombinací. Žádnou překážkou není pro společnost Beston ani výroba pracovního oděvu z exkluzivnější látky se spandexem.

ac92e4c99a9b50b1fbf7a6916b4c9e07.image.150x300

bílo-modré provedení

5d1d6cab3d3dee498433b450e05334b1.image.150x300

lososové provedení s růžovými detaily

Pracovní oděvy pro zdravotní sestry s krátkým zapínáním jsou vyrobeny ze stoprocentní bavlny nebo ze směsi šedesáti pěti procentní polyesterového vlákna a třiceti pěti procentní bavlny.Zdravotnické šaty s krátkým zapínáním představují pracovní zdravotnické šaty s krátkou zapínací légou. Šaty vyhotoveny ve dvoubarevném provedení. Oblíbíte si je také díky jejich šikmým kapsám na předním dílu. Délka šatů je 108 cm, takže jsou vhodné pro zdravotní sestry s jakoukoliv výškou. Prohlédnout si je můžete na této webové adrese www.beston.cz.

oděv pro sestřičky

Pro pobavení

Na této webové adrese si můžete objednat také propínací dvoubarevné zdravotnické šaty do „V“, pracovní zdravotnické dvoubarevné šaty s krátkými kimono rukávy, dvoubarevné šaty s krátkým zapínáním, pracovní zdravotnické šaty princesové s límečkem i zdravotnické sukně do pásku. Povolání zdravotní sestry obsahuje mnoho zodpovědnosti i starostí, proto je nezbytné cítit se během pracovní doby pohodlně. Právě toto pohodlí Vám umožní pracovní oděv značky Beston.

Říjen 14th, 2014 redaktor: