Jak na strojové čištění koberců v Ostravě?

Musím vám říct svoji zkušenost se společností A SERVIS LIPKA, s.r.o. Když jsem zjistila, že se na mém koberci objevily fleky od červeného vína, byla jsem absolutně nešťastná.

Koberec mám světle modrý, takže bělidlo nepřipadalo v úvahu. Nevěděla jsem, co mám dělat a přemýšlela už nad tím, jak koberec budu muset měnit. S výměnou koberce by mi ani tak nevadily finanční náklady, ale to stěhování nábytku sem a tam, to není opravdu nic pro mne. Zeptala jsem se kamarádky, která dělá uklízečku v obchodním domě, jestli nezná nějaký trik na vyčištění koberce, tak mi řekla, ať zavolám společnosti A SERVIS LIPKA, s.r.o., která sídlí přímo v Ostravě. Prý zajišťují čištění koberců Ostrava i ve velkých obchodech, takže mají určitě velké zkušenosti s čištěním opravdu silných nečistot. Neváhala jsem tedy a okamžitě je kontaktovala. Po telefonu mi řekli, že mají teď hodně práce, ale přijedou za 2 dny, ať nezoufám, že skvrnu odstraní díky roztoku na silná znečištění a kartáčovacímu stroji. Opravdu přijeli a nanesli velmi voňavý roztok a znečištěné místo vykartáčovali. Po skvrně nezůstal ani stín a já byla neskutečně ráda, že jsem se ji zbavila a nebudu muset koberec měnit.

Nyní vím, kam se obrátit a kdo mi poskytne opravdu kvalitní čištění koberce. Přímo na místě jsem se dokonce s pány domluvila, že provedeme v létě vyčištění celého mého bytu a pomohou mi i s nábytkem. Ochota a důvěra je z mé strany stoprocentní a mohu tuto firmu určitě doporučit.

Leden 14th, 2016 redaktor: