Guess by Marciano – luxusní značka oblečení i módních doplňků

U0163L4-a65b91ff6527f490d2e6acf872ac02bc527799b214ec6Guess je americká společnost, která působí v mnoha zemích včetně České republiky. Guess se zaměřuje na prodej oblečení, ale také prodává módní doplňky jako jsou hodinky, šperky a parfémy. Má také vlastní značku s názvem Marciano. Máte ráda tuto značku? Nebo jste si naopak doposud nic nakoupila? Ale uvažujete o tom? Co takhle hodinky, které jsou vždy velmi šmrcovní, trendové a zaručeně budou ozdobou každého outfitu. A my vám poradíme jaké!

Kde pořídit hodinky Guess?

Pokud patříte mezi milovnice této značky a ráda byste si pořídila nějaké zajímavé hodinky, podívejte se na stránky eshopu hodinky-guess.cz.
Eshop hodinky-guess.cz nabízí svým zákazníkům dlouholetou zkušenost s prodejem luxusních hodinek. Rychlé dodání, vynikající ceny, detailní popis výrobku a spousta fotografií jednotlivých typů by vám nákup mělo zpříjemnit. Na těchto stránkách naleznete více než 100 modelů dámských hodinek Guess.

Jaké hodinky jsou trendy?

Velmi moderní jsou kupříkladu zlaté hodinky, které jsou doplněny dnes velmi populárními modely z růžového zlata. Populární jsou rovněž dívčí třpytivé modely zdobeny krystaly Swarovski. Pokud máte raději jednoduchou eleganci, lze zvolit oblíbené bílé, nebo černé hodinky, které si můžete vybrat v mnoha různém provedení. V nabídce jsou jak hodinky s koženým páskem, tak plastové, bílé silikonové, i luxusní keramické modely.

Stříbrné hodinky nikdy nezklamou (cena: 3 150 Kč). Nádherné jsou i zlaté s kamínky Swarovski, které se hodí zejména do společnosti (cena: 4 190 Kč)

Stříbrné hodinky nikdy nezklamou (cena: 3 150 Kč). Nádherné jsou i zlaté s kamínky Swarovski, které se hodí zejména do společnosti (cena: 4 190 Kč)

Oboje uvedené hodinky jsou ideální k běžnému nošení. Mají mladistvý vzhled a jsou velmi moderní. (zleva - cena: 2 150 Kč a 3 590 Kč)

Oboje uvedené hodinky jsou ideální k běžnému nošení. Mají mladistvý vzhled a jsou velmi moderní. (zleva – cena: 2 150 Kč a 3 590 Kč)

Pakliže dáváte přednost koženému pásku, můžete zvolit trendové hodinky v bílé či platinové barvě. Doplněné kamínky mají jetě větší smrnc. (zleva - cena: 2 990 Kč a 3 490 Kč)

Pakliže dáváte přednost koženému pásku, můžete zvolit trendové hodinky v bílé či platinové barvě. Doplněné kamínky mají ještě větší šmrnc (zleva – cena: 2 990 Kč a 3 490 Kč)

Pokud si chcete udělat radost luxusními hodinkami, podívejte se na stránky hodinky-guess.cz. Eshop má dlouholeté zkušenosti s prodejem kvalitních hodinek značky Guess a tak nabízí svým zákazníkům stoprocentní kvalitu.

Únor 25th, 2014 redaktor: