Frozen yogurt: Vytvořte si lahodný jogurt dle vaší chuti a fantazie

yogoterieTaké vám už přestaly chutnat jogurty z obchodů, které obsahují nejrůznější umělé látky a sladidla? Pak nastal čas ochutnat frozen yogurt. Tuto pochoutku nyní nově nabízí obchod Yogoterie v ATRIU Flora v Praze.

Jogurt patří mezi nejzdravější pokrmy

Jogurt je obecně považován za velmi kvalitní a zdravou potravinu. Díky svému složení dodává našemu tělu spoustu důležitých látek. Jeho pravidelná konzumace přispívá ke zdraví organismu a snižuje se tak riziko onemocnění. Dvojnásob to platí pro frozen yogurt, který pojí chuť pravého jogurtu s ovocem.

Výjimečnost Frozen yogurtu

Kouzlo a jedinečnost frozen yogurtu spočívá v tom, že je vyroben z pravého jogurtu z přírodního mléka. Obsahuje jen minimální množství tuku. Dámy jistě potěší, že po něm neztloustnou, má totiž méně kalorií než klasický dezert. Je tak ideální jako lehká svačinka.
V jogurtu od Yogoterie jsou i další látky a živiny, které vaše tělo potřebuje. Nechybí v něm živé jogurtové kultury, bílkoviny, vápník a samozřejmě ani vitamíny.

Koncept frozen yogurtu

Frozen yogurt je jedinečný nejen svým složením, ale i způsobem podávání. Ve stánku společnosti Yogoterie si jej můžete natočit zcela sami. Na jogurt pak přidáte příchutě, posyp či ovoce dle své chuti.

Jde tak vlastně o koncept samoobslužného obchodu, ve kterém záleží jen na Vás, jaké složení svému dezertu v podobě lahodného jogurtu dáte. Yogoterie nabízí celou škálu příchutí. Namátkou třeba višeň, mango, lískový oříšek nebo čokoláda.

Namíchejte si jogurt podle toho, na který máte zrovna chuť.

Namíchejte si jogurt podle toho, na který máte zrovna chuť.

Konečně je k mání i u nás

Frozen yogurt je známý především v USA. Nyní se díky Yogoterii dostává i k nám. Přijďte ochutnat jogurt, který jste dodnes neměli možnost okusit. Jde o vydatnou svačinku, která plnohodnotně nahradí nejrůznější dezerty. Frozen yogurt dá zapomenout na nekvalitní jogurtové výrobky, které jste dodnes kupovali. Více informací najdete na webu yogoterie.cz.

Červen 16th, 2014 redaktor: