Dva kontrastní jarní trendy – kterému dáte přednost?

tričko s květy a černé šatyJaro je již v plném proudu a trendy pro tuto sezónu jsou již dávno známé. Jedním z těch nejvýraznějších je květinový vzor, který můžete pořídit snad na jakémkoli kousku oblečení. Dalším, velmi překvapujícím, který byste zřejmě v tomto ročním období ani nečekala, je kralování černé barvy. Zhodnotili jsme oba dva, naprosto odlišné styly, a vybrali jsme vám několik módních outfitů. Upřímně ani my nevíme, kterému dát přednost, neboť oba mají své kouzlo. Jak to vidíte vy? Mrkněte a inspirujte se…

Květinový vzor k jaru patří

Patříte-li mezi milovnice květinových potisků a vzorů, letošní jaro si rozhodně přijdete na své. Oblečení s květy působí něžně, romanticky a každá žena v něm působí sama jako květina. K jaru prostě tento styl patří a alespoň o tričko, sukni či šaty s tímto potiskem byste měla váš jarní šatník obohatit. Jedná se o docela výrazný styl, takže je třeba počítat s tím, že budete vidět, ale i to s jarem koresponduje. Když se probouzí příroda a září ve své plné parádě, proč byste nemohla vykvést i vy?

Pokud jste zatím tomuto trendu nepropadla, je ten ideální čas pro změnu. Seberte odvahu a vsaďte na některý z květinových outfitů. Věřte, že budete mile překvapena, jak dobře se budete v takovém oblečení cítit. A pakliže nechcete zrovna vybočovat z davu, klasická dámská trička s květinovým potiskem mohou být trefou do černého. I ty skvěle oživí váš outfit. Prohlédněte si náš dnešní výběr a třeba si květinové oblečení zamilujete.

Topy, trička, saka, sukně i šaty s květinových vzorem

Elegantní trička s květinovým potiskem se hodí ke každé ženě

Originální trička s květinovým potiskem se hodí ke každé ženě.

Květinové sako rovněž vynosíte a lehkou květinovou sukni oceníte zejména v teplých jarních dnech

Květinové sako rovněž vynosíte a lehkou květinovou sukni oceníte zejména v teplých jarních dnech.

Jarní šaty s květy pro volný čas i do práce

Jarní šaty s květy pro volný čas i do práce.

Elegantnější varianta šatů do společnosti s květinovým potiskem

Elegantnější varianta šatů do společnosti s květinovým potiskem.

 

Černá barva jaru kraluje

Myslíte si, že černá barva se k jaru vůbec nehodí? Může to tak vypadat, ale opak je pravdou. Na jarních přehlídkách, počínaje přehlídkou značky Louis Vuitton, kde se to černou barvou doslova hemžilo a kromě deninu a černé se modelky neukázaly v žádné jiné barvě, ji následovaly i jiné značky jako je Valentin, Erdem nebo Gucci. Z toho jasně vyplývá, že i v černé budete IN a navíc zatraceně sexy. Černá barva není barvou smutku, ale elegance, tajemna a kouzla. A nelze jí upřít jeden dosti podstatný fakt – opticky zeštíhluje!

Když nemáte chuť obléknout se do barviček, noste trička, kalhoty, topy, svetry, saka, halenky, sukně, šaty, prostě co je libo v nesmrtelné černé! Výhodou je, že se tato barva hodí k jakékoli jiné. Trendová je rovněž kombinace černé a bílé, ale je jen na vás, co zvolíte. Níže můžete vidět výběr jen mála z toho, co černá barva nabízí.

Topy, trička, saka, kalhoty i šaty v černé

Černá v kombinaci s kalhotami, avšak stále v ženském stylu.

Černá v kombinaci s kalhotami, avšak stále v ženském stylu.

Černá trička se dají kombinovat s kalhotami i sukní

Černá trička se dají kombinovat s kalhotami i sukní.

Nádherné malé černé pro zvláštní příležitost.

Nádherné malé černé pro zvláštní příležitost.

Bílo-černá kombinace vypadá úžasně.

Bílo-černá kombinace vypadá úžasně.

Všechny vybrané modely lze pořídit v e-shopu ewaco.cz.

Duben 29th, 2014 redaktor: