Darujte voucher na českou pevnost Boyard

česká pevnost BoyardBlíží se narozeniny Vašich blízkých a ráda byste je potěšila hezkým dárkem? Darujte jim zážitky jako dárek. Na webových stránkách Firmy na zážitek najdete spoustu typů na dárek pro Vaše nejbližší. Vybírat můžete z bohaté nabídky adrenalinových dárků, zážitkových pobytů, gurmánských zážitků i masáží. Vaši blízcí mohou své narozeniny oslavit při romantické večeři pod krápníky nebo při romantické večeři na Kristině hrádku. Ochutnat při tom můžete místní české specialisty i zahraniční kuchyni. Věnují-li se Vaši blízcí rádi sportu, pak je můžete obdarovat například poukazem na vodní lyžování, jízdu na sněžném skútru nebo kurz snowkitingu.

Jsou-li Vaši blízcí vášnivými diváky pevnosti Boyard, pak jim obrovskou radost uděláte voucherem, jehož obsahem bude česká pevnost Boyard. Česká pevnost Boyard budou moci navštívit ve Středočeském kraji. Najít ji můžete také pod názvem TEPfaktor. Česká pevnost Boyard je inspirována nejen světově známkou stejnojmennou hrou, ale také Piráty z Karibiku.

Vaši blízcí se mohou těšit na dvacet jedna zábavným úkolů, během kterých si vyzkouší svou odvahu, vytrvalost i schopnost soutěžit v týmu. Zatímco v klasické pevnosti Boyard museli čas od času plnit různé nepříjemné úkoly a setkat se tak se šváby, pavouky a ostatním hmyzem, v České pevnosti Boyard na Vás tyto úkoly naštěstí nečekají. Obdarujte Vaše blízké tímto poukazem a prožijte tak s nimi chvíle napětí, soutěživosti i legrace. Celá soutěž trvá dvě a půl hodiny. Při koupi jednoho voucheru se této hry mohou zúčastnit až čtyři osoby. To vše za pouhé tři tisíce.

Více typů na dárky naleznete na této webové adrese www.firmanazazitky.cz/ceska-pevnost-boyard.

Září 29th, 2014 redaktor: